fbpx
MenüüMENÜÜ
Piltidel on lihtsalt niiii-niiiii palju äratundmisrõõmu - laste näoilmed, neile iseloomulikud asendid,
tegevused, ülekuhjatud kapipealsed :) Iga ühe olemus tuleb piltidelt välja. Hetke ilu on lihtsalt niiiiii hästi tabatud, aitäh Sulle! Meile jääb imeline mälestus, kuidas me siin kodus elasime.

 

- Mariliis

Appi, kui kiftid pildid!
Ma olen neid juba kümneid kordi vaadanud ja tundnud nagu armuks oma peresse üha uuesti ja rohkem.

 

Aitäh Sulle!

 

 

- Kairi pere

Oeh, võtsid mu täitsa sõnatuks. Nii hea on, kui Sa meie segasumma elukest ja koos kasvamist jäädvustad. Sul õnnestub alati saada ehe emotsioon pildile, mida vaadates hall argipäev tundub kui päikseline pillerkaar.

 

 

- Ruth

Kui ma rohkem kui viis aastat tagasi oma tütart ootasin, siis ristusid meie teed Elikaga. Tema pildistas üles minu esimesed ootuse pildid, siin samas, meie kodus. Peale seda sai mulle selgeks, et kõik perepildistamised saab meil just tema objektiivi läbi tehtud. Temaga on lihtsalt nii kerge ja lihtne ja ta on kuidagi nii "oma".
Mingi aeg tagasi otsustasime ka peredokumentaali stiilis pilte proovida ja Elika tuli ja möllas pool päeva siin meiega. Lapsed olid lapsed ja mina muudkui küpsetasin ja lobisesin. Lihtsalt, niisama. Ilma soengu ja glam meigita ja need pildid tulid nii egedad ja päris.
Aitäh Sulle, Elika!- Annela

Fotograafiaga seotud lood ja teadmised otse Sinu postkasti. LIITU UUDISKIRJAGA!