Masthead header

Saila & Sami

Ei oskagi kuskilt alustada. Tunnen, et suvi on olnud minule väga eriline – minu töö on mind viinud ka Eestist välja. Olen selle üle väga uhke. Saila ja Sami on väga tore Soome abielupaar. Tunnistan, et tundsin enne nendega kohtumist nagu läheksin esimest korda pulma pildistama…pabin oli sees nii nii suur. Ikkagi esimene destination wedding Soomes. Ei teagi, kas hirmutas mind see, et Eesti keelt seal ei räägitud, võõras keskkond või natukene teised kombed…ja seda kõike kõige tähtsamal päeval. Vastutus on ju suur, toimunust on vaja hästi aru saada. Esimene kohtumine sai pruutpaariga alguse alles kirikus. Hea oli see, et kui kirikus olles ja pruutpaari oodates, minu pabin kadus. Edasi läks kõik juba omas tempos, sulandusin kenasti keskkonda ja tegin oma tööd.

Laulatus toimus armsas Tuusula kirikus. Peale laulatust oli jäetud natukene aega ilupiltide jaoks. Ilupiltide sessiooni jaoks oli koht pruutpaari poolt välja valitud ning neile erilise tähendusega.

Peokohaks oli retroliku stiiliga Päivölä keskus. Peo puhul oli uudne see, et pulmatants, tort jms tegevus toimub Soomes kõik enne kella 21 (võimalik, et on erandeid), enne seda ei jooda ka kanget alkoholi. Üldjuhul kell 21 lähevad pisemad pulmakülalised koju ning pidu jätkub.

Hair: Terhi

Makeup: Satu

Dress: Tomy Mariage

Grooms`s Suit: Leimuline

Bridal Bouquet: Kukkataikurit

Kaunid küüned Kally Randviir

Photographer`s Assistant Taavi Hunt

Ma tänan Saila ja Sami selle suure usalduse ja kogemuse eest ning kindlasti Kally pere, kes oma kodusoojust pakkus. Üks meeletult mõnus väljasõit, suure kogemuse võrra jälle rikkam….on mida meenutada!

*******

It had been special summer for me. My work has taken me out of Estonia. I am very proud of that. It was my first destination wedding in Finland.
Saila and Sami are really nice couple. We met first time in church. And I was a little bit nervous, I dont know why. Maybe new situation for me, far from home. Felt like its my first wedding or smt 😀 But everything was going pretty well.

Thank you for trust and experience, Saila and Sami! And also thank you Kally family.

I have more experience and I am more happier now.

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

*

*