Masthead header

Recent on blog

Lapsepõlv

Lapsepõlv möödub kiiresti, aga pildid jäävad ning aastakümnete pärast jutustavad meile palju.View full post »

{Hanna-Grete & Jörgen ♥ Igavesed Jõulud}

Teie ees on perekond Jõulu! Mul on siiralt hea meel, et saatus mind Sinna pulma viis. Hanna-Grete ja Jörgen, unistajaView full post »

10. pulma-aastapäev

Nii tore, see tali ikka tuli maha ja sai natuke lund nautida. Nüüd on kevadele vastu minna kuidagi loogilisem ❤ Eero jaView full post »

Holger & ATV

Alles meie pesamuna sündis, nüüd juba 2,5a, hüppab motule ja põrutab minema ATVd on tema lemmikud masinad, siin mängibView full post »

Isa ja poja aeg

Kui külma ei ole, uisutada ei saa, siis saab paadiga sõita. Mõlemad lõbusad tegevused. Kui mina olin ükspäev trennis,View full post »

12 kuud

Holgeri esimesed 12 kuud pildis.   Esimene kuu, eks ikka koogikesega:   Teisel kuul kooki ei olnud, aga issiView full post »

Turupäev

Fotosessioon turul? Jah, miks mitte. Heldi ei ela perega Eestis, aga turg on koht, mida tihti külastatakse. Nii meView full post »

Esimene reis

Need “Minu esimene” kategooriasse kuuluvad hetked on mu ühed lemmikud, mida pildistada. Järgnev seeriaView full post »

Juuksuripäev

Mõned toimetused on me elus nii tavalised, et me justkui ei panegi tähele, vaid teeme nad lihtsalt ära. Kuidas, kasView full post »

99+1=100

2019a, see on 99+1=100 Kui noor ja vana kohtuvad. Üks hakkab maailma avastama, oma rada käima, teine on palju näinud jaView full post »

Ühe pere 3 aastat

Ma tänan peresid, kes lubavad mind oma ellu ikka ja jälle. Olulisi hetki ja sündmusi jäädvustama. Ka Kairi pere kolmView full post »

{Marika & Mario ♥ Armastuse pidu}

Pruutpaari sõnad: “17 aastat ühist teekonda partneritena selles elus, kandis meie imekaunisse päeva, mil leidisView full post »

Ema ♥

Läheneva emadepäeva puhul tervitame kõiki emasid. Sigrid on hästi armas ja tegus naine kes on sünnitanud 3 armsatView full post »

ღAironღ

Airon oli perre väga oodatud. Ja teda ootas ees üks väga tugev seltskond, kes nad kõik võidu soovivad teda nunnutada jaView full post »

Issi poja

Me ei mõtle igapäevaselt kuidas meie töö ja tegevused võivad meie lapsi niiviisi haarata, et nad hakkavad meid mingitesView full post »

{Kadri & Allar ♥ Barn Wedding}

Peopaik ja catering- Pinska küün & külalistemaja Õhtujuht – Are Tallmeister (Elamuspank) Tort – HeleniView full post »

{Heili & Thomas ♥ Manor Wedding}

Meenutame meenutame. Heili ja Thomas kinkisid teineteisele sõrmused aastal 2016. Oli väga ilus ja emotsioone täisView full post »

{G & M ♥ Boat Wedding}

Pulmakleit/ Wedding dress: Ly Heimann, Triin Heimann Make up: Reet Härmat Soeng / Hair: Maarika Heering Pulmakoht /View full post »

Holger & Sõbrad

Holger ja tema kõige vingem kommuun. Meil on vedanud. Seda ei juhtu just tihti, et kui perre sünnib beebi, siis saadView full post »

Esimene tarkusepäev meie peres

Täna meil peres väga väga tähtis päev. Miretest on sirgunud koolilaps….”Lõpuks ometi!” – lausubView full post »

{Anni & Marius}

Lihtsuses peitub võlu! Kuldsed sõnad. Lihtne ja võluv oli Anni ja Mariuse pulmapäev möödunud aastal MuhuView full post »

Küllusliku abieluõnne 10 aastat ♥ 10th Wedding Anniversary

Küllusliku abieluõnne 10 aastat. Minu kohtumine väga erilise ja imelise perega. Armastust, kilkeid, mürgeldamist,View full post »

♥KD♥

Nii tore, et oled siin! Enne kui asud pilte piiluma, tahan sulle midagi öelda. Ma näitan sulle pilte kohtumisest üheView full post »