Masthead header

{Katre & Egert}

Make-up & Hair: Piret Elli

Wedding dress:  Tigasmo

Flowers: T-Salong

Wedding ceremony: Kuressaare raekoda

Wedding venue: Pilguse mõis

Master of Ceremonies: Andres Karu

Music: Nukker Kukeke

Wedding cake: Vanalinna Kohvik

Sõna pruutpaarilt:

Pulmade planeerimine on väga tore tegevus! See on nagu erinevatest tükkidest pusle kokku sobitamine ning tegelikult sõltub iga tüki sobivusest, milline see päev olema saab. Kindlasti soovivad kõik inimesed, et nende pulmapuslest ei oleks puudu ühtegi tükki ning see oleks kõige paremini sobituv pusle üldse.

Meie pulmade pidamiseks oli Saaremaa ainuvõimalik variant, kuna see on meile mõlemale väga südamelähedane ja ühtlasi on Egert Saaremaal ka sündinud ja kasvanud. Peopaiga kriteeriumiks oli asjaolu, et meie külalised peaksid saama samas kohas ka ööbida ning peopaik peaks olema selline, mis on pulmapeo ajal ainult meie pulmapeo ja külaliste päralt. Kuigi võimalikke alternatiive oli mitmeid, siis Pilguse mõis jäi meile mõlemale südamesse ja tundsime, et tahame oma pulmapeo pidada just seal. Pilguse mõisas oli meie jaoks seletamatu sära, mis puges meile hinge ning tegi meie jaoks otsustamise väga lihtsaks. Lisaks kõigele muule teeb Pilguse mõisa unikaalseks selle perenaine Signe-Sarah, kes on äärmiselt abivalmis ja sõbralik ning tema ja tema abilistega suheldes oli meil kogu aeg tunne nagu tegemist oleks meie pereliikmetega.

Abielu registreerimise paik oli meie jaoks tähenduslik. Soovisime, et meie abielu saaks registreeritud Kuressaare raekojas. See on vana ja väärikas hoone, mis sümboliseerib kestvust ja püsivust, mida kame oma abielult soovisime. Lisaks ei olnud vähetähtis ka fakt, et meie mõlema vanemad on seal abiellunud.

Pulma planeerima hakates mõistsime, et tegelikult on kõige olulisem meie kontakt nende paikade ja inimestega, mis mängivad olulist rolli meie pulmas ning valiku langetasime selle põhjal, milline side meil ühe või teise inimesega tekkis. Isameheks oli meie pulmas Andres Karu, kelle idee oli ühtlasi ka see, et ta võib läbi viia ka abielu sõlmimise tseremoonia ning sellest kujunes väga südamlik ja emotsioonide küllane registreerimine, mis pani aluse kogu järgnevale päevale. See oli väga, väga armas! Ilmselt oli ka külalistele põnev kuulda meie senisest koosoldud ajast, kuidas me teineteist leidsime ja mis põnevaid juhtumisi meie elus on seni olnud. Nukker Kukeke mängis sellise energia ja fiilinguga, et tantsupõrand oli kogu peo jooksul täidetud suure hulga tantsivate jalgade ja suurepärase atmosfääriga ning tantsupõrandalt ei jäänud kõrvale keegi, oli ta siis vana või noor. Super!

Ka fotograafiga vedas meil oma pulmades hullupööra. Lisaks sellele, et Elika on suurepärane fotograaf, on ta ka väga meeldiv inimene, kellega on ka niisama hea aega veeta. Viimane ei ole fotograafi juures mitte väheoluline asi. Ka fotograafi puhul on oluline omavaheline side ning see, et te mõtlete ja näete asju ühtemoodi või, et fotograaf suudab näha asju nii nagu sina ja tunnetada hetke. Kui me olime oma pulma kõigi põhiliste tegijatega kokku leppinud avastasime, et nad sobivad ka omavahel suurepäraselt – Hunt, Karu ja Kukeke (viimase puhul on mõistetav ka väikene nukrus, kui pead olema üheskoos hundi ja karuga :D). Muidugi suured tänud ka Piret Elli’le, kes tegi pulmapäevaks kauni soengu ja meigi.

Praegu pulmapäevale tagasi vaadates on sellest päevast ainult ülimalt positiivsed emotsioonid ja südamlikkus, seda kõik tänu toredatele tegijatele ja vahvatele külalistele. Esialgu pulmi planeerides ei osanud me lootagi, et kogu pilti lisatakse veel üks väga kaua oodatud pusle tükk. See-eest oli see tükk meie jaoks üks olulisemaid ja meil on täna väga hea meel, et meie kallis Rene sai, mis sellest, et alles kõhus kasvades, osa meie pulmapeost. Meie pusle sai kokku ja selles ei olnud enam ühtegi tükki puudu, kõik õnnestus ja jättis meile kustumatu mälestuse!

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

*

*