fbpx
MenüüMENÜÜ

Hinnakiri ja lisainfo

Fotograaf Elika Hunt

 

Fotosessioon 1h

250€

 

Minisessioon 30min

180€

 

Dokumentaalne fotosessioon

 

 

Kestvus 3h / 450€

Kestvus 6h / 650€

Kestvus 9h / 950€

 

 

See on üks viis pildistada Sinu pere kõige loomulikumal viisil.

Sinu perele omastes stseenides, milles on orginaalsust ja intiimsust.

Ja meil on selleks piisavalt aega.

 

Meie igapäevased tegevused ja suhted räägivad meist tuhat lugu. Dokumentaalne perefotograafia annab võimaluse jäädvustada mõned neist lugudest. Aja möödudes muutuvad need lood meile tähendusrikkamaks.

 

Seda kui armastatav ja piisav Sina ja elu Sinu ümber on, seda ühes kaadris meelde tuletada on hindamatu. Ma ei otsi sätitud hetki stiliseeritud riietes või ideaalses soengus, sest sellel hetkel see pole oluline. Minu eesmärk on tabada kõige argisemat ja lihtsamat. Otsin Sinu jaoks seda erilist, mida tihti ei märgata, olgu see mänguväljaku rõõm või koduste toimetuste keskel peituv võlu.

 

 

Beebiootus ja vastsündinu fotosessioon

 

 

Beebiootuse fotosessioon 1h 250€

Vastsündinu fotosessioon 3h 450€

 

See mitu kilo armastust on lõpuks Sinu ja Su pere juures.

Tunnete tugevamaid emotsioone täielikust õndsusest kuni täieliku kurnatuseni. Selles on armastust või aeg harjumiseks olukorraga.

 

Keegi, keda õpid armastama, kellega suhtled ja kellest hoolid. See on paljude unetute ööde, rõõmu, hämmastuse, murede, uhkuse algus…

 

Beebisid pildistan ainult kodus, tema loomulikus ja ehedas

kasvamise keskkonnas.

 

Kui olen pildistanud ka Sinu beebiootust, siis vastsündinu fotosessioon soodsam.

 

 

 

Emadus / Isadus

 

Kestvus 1,5h 280€

 

Fotosessioonil on fookuses ema/isa.

Kordumatu ja eriline aeg Sinu elus. Täis imelisi hetki ja sügavaid tundeid. Miski, mis avardab südameid ja õpetab meid mõistma ning jagama armastust.

Lood vanema ja lapse kontaktmaagiast erinevatel eluaastatel. Loon võimaluse jäädvustada selle intiimsust ja loomulikkust. Minu soov on tuua esile armastuse kehakeel, mis väljendub vanema pilgu sügavuses ja lapse emotsioonides.

 

Need on pisikesed, kuid olulised detailid Sinu päevas, mis loovad mälestusi ja jutustavad lugu. Siin ei ole vaja oodata ideaalset aega ega figuuri. Pisikesed käte puudutused, rutiinsed igapäevased toimingud. Kõik need hetked muutuvad palju kiiremini, kui oskame ette kujutada.

 

Ootan Sinu ja Su lapsega (lastega) kohtumist, et jäädvustada seda ruumi

Sinu elus!

 

Lapsepõlv

 

 

 

Kestvus 1,5h 280€

 

 

Fotosessioonil on fookuses laps/ lapsed.

 

Hetki lapsepõlveradadelt. Fotod Sinu lapse kasvamisest, arengust

ning inimestest tema ümber.

 

Eesmärk on tabada hetki, mis peegeldavad lapseks olemise loomulikku toorust, mängulisust ja spontaansust.

 

 

 

Kodusünnitus

 

650€

 

Sünnitus on miski, milles eksisteerib korraga nii ilu kui valu. Naisele looduse poolt antud võime tuua ilmale uus hing on väga erakordne. See on täielikult hetkes olemine, iseenda ja oma keha usaldamine. See on ka hetk, mil koged ümbersündimist naise või emana. Midagi kordumatut.

 

Sünni jäädvustamine on erakordne kingitus ja mälestus Sinu lapsele. Samuti ka Sinule, sest see loob Sulle võimaluse kogetut ka kõrvalt vaadata. Iga tunnet, puudutust, hoitust ja armastust. Uskuge mind, aastakümneid hiljem on neil fotodel palju suurem väärtus, sest elu on muutumises.

 

Pildistan ainult kodusünnitusi.

 

Hind sisaldab valmisolekut nädal enne ja peale tähtaega.

Iga fotosessioon on personaliseeritud ja planeeritud vastavalt

loole, mida soovite jäädvustada.

Mitu pilti me saame?

 

Valmib piisav galerii täisresolutsioonis digifailidega. Failide lõplik arv sõltub alati kestusest ning purki püüdvast loost. Keskmine vahemik 50-250 fotot.

 

Milline on sinu stiil?

 

Minu stiil on vahetu ja loomulik ning dokumentalistlik lähenemine jutustab sellest, kes Sa oled ja milline on Sinu elu täna. Välgule eelistan alati loomulikku valgust.

 

Mida oodata enne fotosessiooni?

 

Iga lugu on isiklik ning kui me veel teineteist ei tunne, siis minu jaoks on oluline võtta aega Sinu ning Su perega tutvumiseks. Selleks võime olla kirjavahetuses, zoom kõnes või kohtuda. Räägime eesmärkidest ning sellest, mis on praegusel eluetapil oluline jäädvustada.

mida oodata dokumentaalse fotosessiooni ajal?

 

Fotosessiooni ajal võib elu jätkuda tavapärases rütmis. Umbes nii, nagu mind kaameraga ei olekski kohal. Võib ka keskenduda lemmiktegevusele või parimale oskusele, rollile - vanemlus, hool, lõbu, mäng, seiklus, rutiin jne.

Ei pea muretsema kodus valitseva segaduse, riiete või laste käitumise pärast. Soovin, et tulemus oleks autentne. Tähtis on olla Sina ise. Sel ajal kui teie toimetate, otsin mina pildistamisel parimaid nurki, valgusemaagiat ning jälgin detaile. Suhtlen Sinu ja Su perega, et kõigil mõnus oleks.

 

mida oodata pärast fotosessiooni?

 

Kui olen fotod hoole ja armastusega läbi töötanud, siis valmib galerii,

Saan olla abiks otsustamisel ja teostamisel Sinu loo füüsilisel kujul valmimisele printide või fotoraamatu näol.

 

Tagasiside

 

 

 

"Piltidel on lihtsalt niiii-niiiii palju äratundmisrõõmu - laste näoilmed, neile iseloomulikud asendid, tegevused, ülekuhjatud kapipealsed :) Iga ühe olemus tuleb piltidelt välja.

Hetke ilu on lihtsalt niiiiii hästi tabatud, aitäh Sulle! Meile jääb imeline mälestus, kuidas me siin kodus elasime."

- Mariliis

 

 

"Oeh, võtsid mu täitsa sõnatuks. Nii hea on, kui Sa meie segasumma elukest ja koos kasvamist jäädvustad.

Sul õnnestub alati saada ehe emotsioon pildile, mida vaadates hall argipäev tundub kui päikseline pillerkaar."

- Ruth

"Kui ma rohkem kui viis aastat tagasi oma tütart ootasin, siis ristusid meie teed Elikaga. Tema pildistas üles minu esimesed ootuse pildid, siin samas, meie kodus. Peale seda sai mulle selgeks, et kõik perepildistamised saab meil just tema objektiivi läbi tehtud. Temaga on lihtsalt nii kerge ja lihtne ja ta on kuidagi nii "oma".

Mingi aeg tagasi otsustasime ka peredokumentaali stiilis pilte proovida ja Elika tuli ja möllas pool päeva siin meiega. Lapsed olid lapsed ja mina muudkui küpsetasin ja lobisesin. Lihtsalt, niisama. Ilma soengu ja glam meigita ja need pildid tulid nii egedad ja päris.

Aitäh Sulle, Elika!"

- Annela

 

"Appi, kui kiftid pildid! Ma olen neid juba kümneid kordi vaadanud ja tundnud nagu armuks oma peresse üha uuesti ja rohkem. Aitäh Sulle!"

- Kairi pere

 

BRONEERI FOTOSESSIOON!

 

Elutempo on kiire ning meie elud ning hetked selles on pidevas muutumises.

Hea uudis on see, et Sina oled piloot!

Pisikesed asjad, mis on Sulle täna olulised, muutuvad kiiremini kui arvata oskame.

Edukalt esitatud, aitäh!Viga esitamisel, palun proovige uuesti!

Fotograafiaga seotud lood ja teadmised otse Sinu postkasti. LIITU UUDISKIRJAGA!