fbpx
MenüüSulge

{D & R ♥ Barn Wedding}

Vahel tuleb külaliste poolt küsimusi, et kuidas ma jõuan käia pulmast pulma ja kas see väsitav ei ole. Justkui koguaeg üks ja sama – PULM. Tõde on see, et iga pulmapäev on omamoodi. Uued inimesed ja lood ja see hea energia, mis sel päeval mind saatmas, annab nii palju. Armastan ikka öelda, et ma töötan õnne sees 🙂  Tõsi küll, see töö peab meeldima, sest see on midagi rohkemat, kui lihtsalt töö ühel päeval. Ja olla 14h järjest motiveeritud tegevuses, ei pruugi kõigi jaoks olla teps mitte lihtne. Pulmaeelsed pikad kirjavahetused, kohtumised, fotosessioonid…see kõik loob võimaluse paariga tutvumiseks ja loo jutustamiseks. Mulle kogu see protsess kohe väga meeldib.

*************************************************************************************************

Sometimes I get questions like that how I have energy to go from one wedding to another and it is not tiring. Seems like, it’s all always the same – just wedding. True is that every wedding is different and originally. New people, new locations and new storys. And this good energy what I get during this day its keep me in action. I love to say that I work happiness inside 🙂 Admittedly, it’s such kind of work which would you like to do. Because there is more than just to take pictures at wedding day….pre-wedding letters, meetings, photoshoots…it’s good way to get know each other and tell the story.

Pulmakleit/ Wedding dress: Margot Vaaderpass
Make up: Kaie-Kati Võrno
Soeng / Hair: Sõbranna Kairi / Friend Kairi
Pulmakoht / Venue: maakodu / country home
Tseremoonia / Ceremony: Vainupea kabel
Paaripanija / Registrar: Anne Saaber
Õhtujuht / Master of ceremonies: Sõber / Friend Jürgen Jõgeva
Pruudikimp / Bride Boutique: Elisabet Aias
Pulmatort / Cake: Urmas Jalakas
Lilled /Flowers: Pruudi ema / bride’s mother
Video: Helari Saaremäe
*************************************************************************************************

Pulm, mida teiega nüüd jagan, on ilusalt soojalt suvepäevalt.

D&R imeline päev. Neid tundma õppides tõdesin, et kui armas ja töökas paar. Nad jäid iseendaks ning nautisid päeva täiega….õige ka….sest see töö ja ettevalmistus, mis neid saatis enne pulmapäeva, oli ju kõik tehtud. Olles vahetanud mitmeid kirju, saime ka kokku ning tegime ka fotosessiooni ja loomulikult kohas, kus pidu aset leiab. Laudas. Nii see oli. Nähes seda mõnusat segadust laudas tegin kohe ettepaneku paar pilti ka seal sees teha. Aga just sellepärast, et jääks hetk, milline see laut oli enne pulmapäeva. Kuuldes, et laut oli enne veel segasemas seisus ja juba on nad jõudnud ise palju ära teha, siis teadsin ka seda, et palju tööd on veel ees ka 🙂

Minu silmis oli laut täpiks i peal. See jagatud suur töö ja vaev enne pulmapäeva….mis on rikastav ja eriline ning väärib kindlasti sümboolset tähendust pulmapäeval.

 Nii et, kui armastate koduseid pulmi ja kodus on tühi laut või küün, siis rohkem ei olegi vaja peokohta otsida 😉 See on ju teil täpselt nina all 😉

Nad olid tõesti tublid, et selle väikese ajaga see kõik korda teha. Esimesed neli pilti on tehtud kõigest 1 kuu enne pulmi 🙂 Edasised pildid juba pulmapäevast.

*************************************************************************************************

I would like to share you one story. It’s a D&R beautiful day. They are lovely and hard-working couple. They were just who they are and enjoyed the day…this is right…because pre-wedding hard-work had been done. We met and did pre-wedding shoot there where wedding party take place. When I saw this barn then I wanted to do there some photos with couple. Because there is the memory how this barn look like before the wedding. There was much work to do. But I think that it’s special and symbolic.

Below you can see first four photo what I did about 1 month before the wedding…so they are really awesome to do this all ready short period of time.

“Wedding Day – It should be relaxed, organic, wonderful”

 

0 comments
Lisa kommentaar...

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

  Broneeri uus fotosessioon "Päev Sinu elus"

  Edukalt esitatud, aitäh!Viga esitamisel, palun proovige uuesti!
  Luba oma perele kogeda uut fotosessiooni "Päev Sinu elus"

  Edukalt esitatud, aitäh!Viga esitamisel, palun proovige uuesti!
  Oleme ühenduses!
  Fotograaf Elika Hunt