fbpx
MenüüMENÜÜ

Beebiootus, sünnitus ja vastsündinu

Beebiootus

Vahel ei ole see lihtne, nii füüsiliselt kui ka vaimselt. Üks suuri elumuutvaid kogemusi. Sel ajal tuleb Sinus esile uusi mõtteid ning tundeid.

Sinu olemus ja tegemised selles ootuses – täpselt sellisena nagu Sa oled ja end tunned – väärib jäädvustamist.

 

Sünnitus

Sünnitus on miski, milles eksisteerib korraga nii ilu kui valu. Naisele looduse poolt antud võime tuua ilmale uus hing on väga erakordne. See on täielikult hetkes olemine, iseenda ja oma keha usaldamine. See on ka hetk, mil koged ümbersündimist naise või emana. Midagi kordumatut.

Sünni jäädvustamine on erakordne kingitus ja mälestus Sinu lapsele. Samuti ka Sinule, sest see loob Sulle võimaluse kogetut ka kõrvalt vaadata. Iga tunnet, puudutust, hoitust ja armastust. Uskuge mind, aastakümneid hiljem on neil fotodel palju suurem väärtus, sest elu on muutumises.

Pildistan ainult kodusünnitusi.

 

Vastsündinu

Pehme beebi nahk ja see lõhn, selles on midagi puutumatut ja maagilist. Seda koos olemist, nahk naha kontaktis, saab esimestel kuudel olema palju. Luba endal olla selles hetkes, nautida iga sekundit. Emana ma tean, vahel on see raske, ka see on okei. Luba olla haavatav, tunnista emotsioone, praegu lihtsalt on nii, aga see möödub. Nad kasvavad ruttu. Beebi silmside Sinuga on iga päev edasi aina teadlikum ja sügavam. Naeratuste arv kasvab koos päevade arvuga. Need pehmed sõrmed ja magusad varbad, mis seni mahuvad sinu peopessa, kasvavad. Väga ruttu.

Lihtsalt ole ja luba mul näidata läbi fotode, kui palju Sinu beebi sind armastab ja kui palju Sina teda armastad, isegi siis, kui vahel sooviks ainult tunde järjest magada.

Beebisid pildistan ainult kodus, tema loomulikus ja ehedas kasvamise keskkonnas.

 

Broneerimiseks või lisainfo saamiseks palun täida lehe lõpus olev vorm.

SAADAVAL KA KINKEKAARDID!

 

Saadan Sulle kallistused!
Elika

 

SAADA

Edukalt esitatud, aitäh!Viga esitamisel, palun proovige uuesti!

Instagramis alati värsked mõtted!

 

@peredokumentaal_elikahunt

#elikahuntphotography

Fotograafiaga seotud lood ja teadmised otse Sinu postkasti. LIITU UUDISKIRJAGA!