fbpx
MenüüSulge

{A & K ♥ Home Wedding}

Hair: Karmeni ilusalong

Make up: Marilin Kuusk

Wedding dress: Mammu Couture

Bride’s shoes: H&M

Groom’s clothing: Seppälä, Denim Dream, Valikrõivad

Children’s clothing: Mammu Couture, H&M, Reserved, Lindex

Bridal bouquet: Flores Lillepood

Rings: KullaTibu

Venue: Home

Registrar: Irma Rahnu

***

Aiki: “Kristoga kohtusime esimest korda 2002.a sügisel Soomes, Pieksamäel kui tema õppis seal ja mina läksin sinna võrkpalli turniirile mängima. Sellest hetkest hakkasime suhtlema ja oma suhte alguseks peame 03.03.2003 kui Kristo tuli vaheajaks Eestisse. Vaatamata sellele, et nelja esimese koosoldud aasta sisse mahtus elamist erinevates riikides, erinevates Eesti linnades ja ka Kristo sõjaväes oleku aeg, pidasime vapralt vastu 😉 Enne sõjaväkke minekut kihlusime, kuid Kristo ütles, et ega me nüüd kohe abielluma ei hakka. Ja nii ma ootasin 9 pikka aastat- lõpuks peale 3 last ja 12.aastat koosolemist oli abiellumiseks õige aeg 😉 “

***

Kuna pruutpaar suurt pulmapidu ei soovinud, otsustasid nad teha registreerimise tseremoonia oma koduaias pereringis. Päev algas mõnusa sagimisega kodus, kes tegi süüa, kes punus paelakesi klaasi ümber, kellel oli vaja veel küüned lakkida, kes vajas natuke lakki juustesse. Kõike seda armsa, koduse, sooja perepeo nimel, kui kahest armsast inimesest saab MEIE.

Kõik toimus mõnusas rütmis, oma lihtsuses ja võlus.

***

Aiki:”Olime arvestanud sellega, et midagi võib ka vussi minna… õnneks sujus kõik hästi kui välja jätta see, et naabrimees otsustas just tseremoonia ajal hakata puid saagima- õnneks oli see elektrisaag , mis väga kõva häält ei teinud ja õnneks meid Kristoga ei häirinud 🙂 

Ilmaga ka vedas – päike paistis, vihma ei sadanud ja õnneks suur tuul päris pikali meie kaskedest raami tseremoonia ajal ei lükanud.”

***

Meil oli planeeritud pildistamine Viru rabas, mis oli tol päeval imeline, pakkus vaateid ja looduse helisid. Rahustav paik, kus enne tähtsat sammu, enne seda JAH sõna, matkata natuke teineteise seltsis. Ja siin mainin kohe ära, et Aikil ja Kristol olid valitud väga õiged jalanõud pulmapäevaks.

Lihtsuses peitub võlu.

0 comments
Lisa kommentaar...

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

  Broneeri uus fotosessioon "Päev Sinu elus"

  Edukalt esitatud, aitäh!Viga esitamisel, palun proovige uuesti!
  Luba oma perele kogeda uut fotosessiooni "Päev Sinu elus"

  Edukalt esitatud, aitäh!Viga esitamisel, palun proovige uuesti!
  Oleme ühenduses!
  Fotograaf Elika Hunt