Masthead header

10 aastat!

Tunnen, et see on õige lugu millega lõpetada imeline 2012 aasta. Ei juhtu just igapäev, et kaamera ette satub paar, kelle pulmapäevast on möödunud imelised 10 aastat ja seda veel imelisemal kuupäeval 12.12.12

Silm kippus märjaks minema kui kuulsin, et neil on alles pulmapäevast pruudikimp ja mehe rinnalill…10 aastat vana pruudikimpu oli päris vapper tunne käes hoida ja nägi veel väga hea välja. Otsisime välja ka mõned fotod, et natukene meenutada neid aastaid, mis on möödunud, et kõik toimuks justkui alles nüüd.

Sellest sessioonist tuli mulle sisse imeline jõulutunne, kuna nende päev on imelisel jõulukuul, siis meisterdasime natukene piparkooke ja kuna mina olin sellel päeval natukene haige, siis kurku sain paitada mõnusa sooja Glögi-ga. Sellised soojad vastuvõtud jäävad väga meelde ja poevad südamesse. Tunne, et saad ajaloost osa on veel tugevam, et seda kõike teile siin on väga raske sõnadesse panna.

Südamest loodan, et see sessioon oli märgiks mulle, et vähemalt järgmised 10 aastat või enam, on minu elus veel imelisemad, palju armsaid perelugusid, soojust, armastust, õnnestumisi, eksimusi millest õppida ja mis õigele teele suunavad… jne jne jne.

Möödunud aasta on olnud minu elus tähtsal kohal…olen enda jaoks lahti seletanud mitmed küsimused, paljud asjad on saanud selgemaks. Tunnen rõõmu klientidest ja kaasamõtlejatest,  kes on mind minu arengus saatnud. Iga klient on selleks andnud oma tubli panuse, sest iga töö mis teen, on justkui jälle millegi uue õppimine, miski ei ole korduv.

Ma tänan ja kallistan kõiki kellega oleme kohtunud ja võtan soojalt vastu kellega kohtumised ootavad.

Hoidke, armastage ja hoolige ning olge hoitud, armastatud ja hoolitsetud!

 

 

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

*

*